Олег Хавич
Рейтинг
+6.34
Сила
14.09

Олег Хавич

o-khavych

avatar
Не люблю вид спорту під назвою «бої в багнюці», але вимушений взяти участь, бо було згадане моє прізвище.

Отже, що мене насторожує в дискусії. Ніхто не зачепив суть проблеми. Відновимо хід подій:
1. Комунальне майно (в нашому випадку — земля) було ЗАКОННО продане комерційній структурі, яка за нього повністю розрахувалася — живими грішми, а не "інвестиційними зобов'язаннями" тощо. Щодо вартості — то я не ріелтор, і для мене ціна у 1,400 доларів за сотку достатньо висока — але тут нехай дискутують фахівці.
2. Після зміни політичної ситуації в країні та місті, через 7 років, протягом яких законність угоди купівлі-продажу ніким не оскаржувалась, її визнають нечинною з використанням зв'язки «прокуратура-суд». Принципово не коментую рішення суду )))
3. Землю у комерційної структури формально забирають, але грошей (без урахування курсу національної валюти чи інфляції, навіть просто заплачених у 2004-му) ніхто повертати не збирається! Більше того, ще й хочуть стягнути додаткові кошти — «за незаконне користування землею». Ну дійсно, закон не має зворотної сили не для всіх (((

Для тих, хто перебуває в рамках дихотомії «влада-опозиція», переведу на побутовий рівень: за цією схемою можна визнати недійсною угоду про приватизацію Вашої квартири, укладену, наприклад, у 1992 році. Після чого викинути Вас на вулицю і вимагати сплатити гроші за «незаконне користування комунальним майном» протягом 20 років. Наскільки мені відомо, зараз наближені до влади «бізнесмени» цілком серйозно обговорюють таку схему захоплення кількох будинків в історичному центрі Чернівців. Планують почати з тих, де невелика кількість квартир.

Ви справді думаєте, що як у відомому непристойному анекдоті, «до Вас не дійде»?
avatar
Георгію, тема журналістської солідарності — ба більше, корпоративної солідарності медійників — турбує не лише Вас. Як ініціатор Чернівецького професійного медіа-клубу, буду радий бачити Вас на його засіданнях. Вони відновлюються з 21 січня, і надалі відбуватимуться щопонеділка о 18.30 в Literatur Cafe.
avatar
Прочитавши цей пост тов. Подкидишева, розумієш, наскільки правий був Семюель Джонсон, який ще у 1775 році сказав: «Патріотизм — останній притулок негідника» (Patriotism is the last refuge of a scoundrel)…
avatar
Шановний тезко, сподіваюся Ви, яко ІТ-менеджер, розумієте різницю між ідеєю та конкретним її втіленням іншими людьми. Безумовно, я відповідаю за всі заходи, що відбувається в Literatur Cafe — воно створене як майданчик для громадської та громадянської активності. Але міра цієї відповідальності залежить від того, чи це захід ВІД ІМЕНІ закладу, чи просто захід, ЯКИЙ ВІДБУВАЄТЬСЯ у закладі. В ситуації з прес-клубом я вважаю, що краще хай ідея реалізується не зовсім так, як задумано, наж нічого не робити взагалі.
П.С. А Вашу цитату щодо мопеда не зрозумів. Очевидно, застарий :(
avatar
Так це ж не я іцініюю, а Володя Карагяур, йому й адресуйте претензії ))) А за пораду в стилі «Капітана Очевидність» дякую — саме про це я писав у своєму коменті. Якщо порадите такого журналіста — буду вдячний ще більше.
avatar
Ідея запропонувати чернівецьким журналістам збиратися по понеділках в Literatur Cafe належить мені. Я вважаю себе достатньо незаангажованою особою, особливо враховуючи перебування (в основному) в Києві. Але крім приміщення та кави потрібен ще й авторитетний координатор, який до того ж готовий витрачати свої зусилля та час. Такого (принаймі, поки що) немає, тому й збираються журналісти не щотижня, а від інформприводу до інформприводу. Ну, ще «звьозд» приходять послухати. Проте, imho, місту потрібен журналістський клуб, де регулярно обговорювалися б професійні питання, в тому числі в закритому (від політиків, політтехнологів, піарників, прес-секретарів тощо) режимі. Це я вам як політтехнолог говорю :)
avatar
Радо запрошую провести цей «круглий стіл» у Literatur Cafe. Раптом він стане поштовхом до створення справжнього професійного прес-клубу. Традиційно — чай/кава за рахунок закладу.
avatar
Привіт, друже! Радий, що ти вибрав час на Чернівці. На жаль, не можу привітати тебе особисто, але щиро запрошую до «Literatur Cafe», де проходили презентації книг Іллєнка та про історію Дивізії. Кава з мене!
Запитання у мене буде лише одне: чому твої однопартійці у Чернівецькій міській раді допомогли регіоналам у знятті Федорука?
avatar
З журналістів, які ще перебувають в Чернівцях — Анна Гаргаля, Олена Цинтила, Сашко Бойченко та Володимир Стефанець. Правда, з двох останніх журналіста доведеться виколупувати: Сашко насамперед письменник, а Володя — головний редактор :)
Найкращий журналіст Чернівців за останні 20 років (на мою скромну думку, звісно) — Ірина Садова, колишній заступник головного редактора «МБ». Потім Ірина була відповідальним секретарем «Газети по-київськи» в часи її розквіту, керувала газетним холдингом ОГО у Рівному. Зараз вона керує прес-службою однієї з держконтор у Києві, але справжню журналістику покинути не змогла — редагує дайджест «Контракти за місяць».